GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Бахмача

Мэр Чернигова направил обращение по тарифам на тепло министру развития общин

На следующий день инспектор пронес пакетик на территорию СИЗО, спустился в подземный переход, ведущий из режимного корпуса к прогулочному дворику учреждения, подошел к железной двери и, присев оставил в тайнике вентиляционной решетки сверток с наркотиками.


Инспектор СИЗО в Чернигове за бутылку бренди пронес наркотики арестанту

У Чернігові запрацювала майстерня, де зі старих пляшок та кришок виготовляють нові предмети побуту: приміром, посуд чи навіть меблі. У майстерні – кілька станків. Вони подрібнюють відпрацьований пластик і створюють із нього нову річ.


«Пластик-фантастик»: у Чернігові з непотрібного пластику роблять корисні речі

Во время следственных действий в двух гаражных помещениях полицейские обнаружили 40 объектов, внешне похожих на огнестрельное оружие и взрывоопасные боеприпасы.


В Чернигове полицейские изъяли арсенал нарезного оружия и взрывоопасных предметов

У Чернігові клієнтка Ощадбанку поскаржилася на співробітників державного банку, які відмовили їй у видачі соціальної виплати від міста за народження дитини. Їй довелося поїхати ще у два відділення банку і лише в третьому, важко, їй видали гроші.


В Ощадбанку відмовилися видати соцвиплату на дитину

Щоб він пройшов стабільно та безпечно, проводять технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових систем.


Споживачі замовили у «Чернігівгазу» ТО внутрішньобудинкових мереж для чотирьох тисяч приватних осель та ста багатоповерхівок

Девятый тур украинской Премьер-лиги ознаменовался для харьковского Металлист 1925 необходимостью проводить гостевой поединок против черниговской Десны, по итогу которого клубу удалось одержать неожиданный успех (2:1).


Кривенцов: Металлист 1925 обыграл Десну за счет организации и самоотдачи

У Чернігові правоохоронці затримали чоловіка, який після вбивства матері три місяці переховувався від слідства. Вбивця намагався виїхати з країни та навіть змінив зовнішність. Про зникнення 69-річної жінки повідомила донька пенсіонерки.


В Чернігові затримали чоловіка, який вбив матір, змінив зовнішність та намагався виїхати з країни (Відео)Городской сайт
О городе:

Бахмач - город в Украине (в Черниговской области). Население на 2009 год - 19823 тысяч человек. История города берет отсчет с 1147 года. Основные коды: телефон +380 4635; автомобиль CB, IВ / 25; почтовый индекс 16500.

Карта города:

Яндекс Карта Бахмача