GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Чернигова

«Пластик-фантастик»: у Чернігові з непотрібного пластику роблять корисні речі

Во время следственных действий в двух гаражных помещениях полицейские обнаружили 40 объектов, внешне похожих на огнестрельное оружие и взрывоопасные боеприпасы.


В Чернигове полицейские изъяли арсенал нарезного оружия и взрывоопасных предметов

У Чернігові клієнтка Ощадбанку поскаржилася на співробітників державного банку, які відмовили їй у видачі соціальної виплати від міста за народження дитини. Їй довелося поїхати ще у два відділення банку і лише в третьому, важко, їй видали гроші.


В Ощадбанку відмовилися видати соцвиплату на дитину

Щоб він пройшов стабільно та безпечно, проводять технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових систем.


Споживачі замовили у «Чернігівгазу» ТО внутрішньобудинкових мереж для чотирьох тисяч приватних осель та ста багатоповерхівок

26 сентября в рамках 9-го тура УПЛ «Десна» встретилась с «Металлистом 1925».На быстрый гол Марлисона черниговцы ответили точным ударом Тотовицкого. На перерыв команды ушли при счете 1:1. В дебюте второй половины встречи Кравченко снова вывел харьковчан вперед.


«Металлист 1925» выиграл у «Десны» в Чернигове

На початку липня у місцевий Чернігівський відділок поліції зателефонувала схвильована донька 69-річної пенсіонерки та поскаржилася, що її мама вже кілька днів не виходить на зв’язок.


Чернігівська поліція затримала вбивцю рідної матері. ВІДЕО

У листі наведено перелік чинних законодавчих норм, суперечності в яких не дозволяють сьогодні встановити тарифи на теплову енергію органам місцевого самоврядування, хоч ці повноваження нещодавно їм передані.


Атрошенко заявив, що місцева влада не може встановлювати тарифи через суперечності у законодавстві
Городской сайт
О городе:

Чернигов - город на севере Украины (в Черниговской области). Население на 2015 год - 294 522 тысяч человек. История города берет отсчет с 907 года. Его площадь составляет 79 км2. Основные коды: телефон +380 462; автомобиль CB, IВ / 25; почтовый индекс 14000.