GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Хуста

На Закарпатті вирішили реорганізувати обласну бібліотеку для дітей та юнацтва

Трьох організаторів нелегальної торгівлі зброєю засудили до 12 років ув’язнення.


Трьом «збройним баронам» дали по 12 років в’язниці

239 нових випадків COVID-19 виявили на Закарпатті за минулу добу, 19 жовтня. Такі дані повідомляє Закарпатський обласний центр громадського здоров’я на сторінці у Facebook. За добу 69 пацієнтів одужали, семеро людей з діагнозом COVID-19 померли.


На Закарпатті коронавірус забрав ще сім життів: за добу більше 230 нових хворих

Відкритий лист, від нібито студентів Ужгородського національного університету про вимоги відновити очне навчання або повернути кошти за період «дистанційки» виявився фейком. Звернення, підписане Асоціацією студентів Закарпаття – організацією, якої не існує, оприлюднили кілька місцевих ЗМІ.


Звернення студентів УжНУ щодо ймовірного страйку виявилось фейком

На Закарпатье начинают строительство новой дороги на высокогорный лыжный курорт Драгобрат, где снег лежит до апреля. Новая дорога будет иметь ширину 8 метров земляного полотна и 7 метров дорожного покрытия, ее будут строить под уклоном не более 12%.


На Закарпатье построят новую дорогу к Драгобрату

Зокрема, підтримали рішення про тариф на проїзд – 8 грн.


Вартість проїзду у міському транспорті Ужгорода підвищили до 8 грн

В Ужгороде начали реконструкцию областного клинического центра нейрохирургии и неврологии. Медучреждение планируют отремонтировать уже до конца года в рамках программы президента Владимира Зеленского "Большая стройка".


В Ужгороде стартовала реконструкция областного центра нейрохирургии

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було вакциновано 193 069 осіб. З них вакциновано першою дозою - 109 667 осіб, завершили вакцинацію (отримали дві дози) - 83 402 особи. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров'я.


Темпи вакцинації ростуть. За добу проти коронавірусу вакцинували 193 тис. осіб

За результатами моніторингів, які проведуть територіальні органи у всіх областях країни, Державна служба якості освіти України проаналізує сильні й слабкі сторони організації дистанційного навчання та підготує пропозиції щодо його поліпшення.


У 15 школах Закарпаття вивчать питання організації дистанційного навчання

Все садики и школы Мукачево Закарпатской области остались без отопления из-за проблем с закупкой газа. Об этом сообщили в мэрии.


В Мукачево без отопления остались садики и школы

Городской сайт
О городе:

Хуст - районный центр в Украине (в Закарпатской области). Население на 2013 год - 31 812 человек. История города берет отсчет с 1090 года. Основные коды: телефон +380 3142; автомобиль AO, КО / 07; почтовый индекс 90400.

Карта города:

Яндекс Карта Хуста