GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Ивано-Франковска

В Івано-Франківську пройде смолоскипна хода з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут

За її словами, учора, 24 січня, з 1-4 класів у школах громади були відсутні 40,3% учнів – це майже 6 000 дітей. Також вчора керівники 13 закладів прийняли рішення перейти на дистанційну форму навчання для молодших класів.


У Франківську початкові школи переходять на «дистанційку»

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні вдруге провели забір органів від посмертного донора.


В Івано-Франківську провели забір донорських органів від посмертного донора для пересадки

Переваги цих процесів були висвітлені під час заходу "Самооцінювання - важлива складова функція внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школі" організованого управлінням Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області 24 січня 2022 року з керівниками закладів освіти, де будуть проведені інституційні аудити у 2022 році.


В Івано-Франківську обговорили, як розбудувати систему якості у школах

Жінка 1981 року народження, мешканка обласного центру, 22 січня близько 11 години вийшла зі свого місця роботи та не повернулась. Наразі її місцеперебування невідоме. Про зникнення жінки до поліції повідомила її матір.


Вийшла з роботи й зникла: поліція розшукує 40-річну франківку

У 2021 році на модернізацію лісогосподарські підприємства області витратили понад 30 млн. гривень. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.


Лісівники Прикарпаття придбали лісогосподарської техніки на 30 млн. гривень

Втім, з 30 вересня та протягом жовтня позивач неодноразово не був присутній на роботі. Рішенням сільської ради йому відмовили у задоволенні заяви про звільнення у зв’язку зі станом здоров’я та складними сімейними обставинами. А із займаної посади звільнили на підставі – прогул.


На Прикарпатті через прогули звільнили з роботи старосту

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у четвер, 27 січня, у Рівненській області почне діяти "червоний" рівень епіднебезпеки.


Рівненська область переходить у «червону» зону із 27 січняГородской сайт
О городе:

Ивано-Франковск - город в Украине (в Ивано-Франковской области). Население на 2015 год - 229 447 человек. История города берет отсчет с 1662 года. Его площадь составляет 119,73 км2. Основные коды: телефон +380 342; автомобиль AT, КТ / 09.