GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Коломыя

Голобуцький розповів, чому на 87-му окрузі Івано-Франківська переміг Вірастюк

В Івано-Франківську планують змінити схему руху біля ресторану швидкої їжі McDonald’s, який відкрили минулої суботи, 17 квітня. Для цього у міськвиконкомі сьогодні, 23 квітня, зібрали позачергове засідання Комісії з безпеки руху.


Нова розмітка та регулювальник: у Франківську вирішили, як зменшити затори біля McDonald’s

Женщина из соседней области выдуривала деньги у доверчивых франковчан, рассказывая, что она не ходячая. Однако, после общения с нашими инспекторами мошенница встала, взяла тележку в руки и побежала. В Инспекции напомнили, что не стоит жертвовать деньги сомнительным лицам на улице.


В Ивано-Франковске «неходячая» попрошайка исцелилась после общения с правоохранителями

Начальника відділу Калуської міськради в Івано-Франківській області викрили на хабарі. Зловмисник вимагав 30 тисяч грн від громадянина за дозвіл на будівництво гаражних боксів у місті Калуші, – інформує 1NEWS.


В Івано-Франківській області затримали чиновника міської ради на хабарі

В рамках акции волонтеры собирают продукты для пасхальных корзин и передают их нуждающимися — пенсионерам, людям с инвалидностью и семьям, оказавшимся в сложных жизненных обстоятельствах.


Запорожские волонтеры собирают пасхальные корзинки для малоимущих — как им помочь

Дівчинка вже не вперше йшла з дому. На цей раз вона встигла перефарбувати волосся у чорний колір, щоб правоохоронцям важче було її розшукати.


Перефарбувала волосся, аби не впізнали: поліцейські розшукали 13-річну франківку

Поєднають світло, музику та дзвони.


Світло, музика, дзвони: як у палаці Потоцьких святкуватимуть Великдень

До серверів Дата-центру в межах єдиної спільної системи будуть під’єднані відеокамери, розташовані на території громади Івано-Франківська: як ті, які в місті вже встановлені, так і ті, які будуть додатково придбані в межах бюджету проєкту.


У Івано-Франківську запустять проєкт, який має збільшити безпеку в містіГородской сайт
О городе:

Коломыя - город в Украине (в Ивано-Франковской области). Население на 2013 год - 61 432 человек. История города берет отсчет с 1240 года. Его площадь составляет 35,2 км2. Основные коды: телефон +380 3433; автомобиль AT, КТ / 09; почтовый индекс 78200 — 78212.

Карта города:

Яндекс Карта Коломыя