GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Кременчуга

Новосанжарець сплатив 110 тисяч гривень аліментів

Парень отобрал у врачей ноутбук, куда те вносили данные и отговаривал людей прививаться. Он кричал, что "медики убивают людей экспериментальными вакцинами".


«Убивают людей»: в Полтаве антивакс устроил скандал в центре вакцинации

Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету. До розгляду комісії внесли 23 конкурсні заявки на загальну суму 2,1 мільйона гривень.


На Львівщині визначили сільгоспвиробників, які отримають кошти з обласного бюджету

Кременчук та прилеглі до міста територіальні громади також приєдналися до міст України, які вже підписали такі меморандуми.


Підписано меморандум з «Прозорро. Продажі»: що це дасть Кременчуку

Нагадаємо, як зазначено в Положенні про постійні комісії Львівської міської ради 8-го скликання, інформація про час та місце проведення чергових засідань постійної комісії та порядок денний оприлюднюється на Інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради у мережі Інтернет не пізніше як за день до дня засідання постійної комісії.


Засідання Комісії з питань молоді та спорту ЛМР пройшло з порушеннями

Двоє кременчужан організували збут елітних сортів наркотиків. Про це інформує прес-служба Нацполіції області. Один вирощував коноплі та переробляв їх у канабіс, а його спільник збував заборонені речовини вузькому колу споживачів під час особистих зустрічей.


Не огірки та помідори: двоє кременчужан консервували та збували елітні сорти наркотиків

Главное: В Полтаве Украинская Православная Церковь провела благотворительную ярмарку «Празднуй сердцем». Детали: Как сообщает Центр информации УПЦ со ссылкой на пресс-службу Полтавской епархии, ярмарку провели во дворе Святого-Серафимского храма.


В Полтаве УПЦ провела благотворительную ярмарку и накормила нуждающихся

Команда "Европейской Солидарности" в Полтаве, вместе с главой территориального отделения Ниной Южаниной и руководителем секретариата Игорем Процаем, осуждает высказывание городского головы Полтавы Александра Мамая, озвученное в программе "Наша земля".


«Европейская солидарность» осудила высказывание городского головы Полтавы

Сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань соціального захисту населення стало відомо, що цього року з бюджету Кременчука вже витратили на матеріальну допомогу від міста 7 млн грн. І в грудні ще збираються проводити виплати.


Не всі кременчужани, що написали заяву на матеріальну допомогу від міста, її отримують

Пленарне засідання восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання відбудеться 09 грудня 2021 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45.


Депутати Полтавського облради зберуться на сесію 9 грудня

Городской сайт
О городе:

Кременчуг - город в Украине (в Полтавской области). Население на 2015 год - 224 997 тысяч человек. История города берет отсчет с 1571 года. Его площадь составляет 109,6 км2. Основные коды: телефон +380 536; автомобиль BI, НI / 17; почтовый индекс 39600-39689.