GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Кропивницкого

В Кировоградской области на ремонте дорог украли 10 млн гривен

Марія Чорна перевірила хід реконструкції палацу культури в Олександрії, інформує Кіровоградська ОДА у ФБ. Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна під час робочого візиту в спільно з міським головою Олександрії відвідала парк імені Шевченка та міський палац культури.


Кіровоградщина: Якими будуть оновлений парк і палац культури в Олександрії

Рятувальники 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка, прибувши на місце події, вилучили тіло загиблої жінки 1976 р.н. з водойми. Обставини події та причину смерті жінки встановлюють фахівці.


На Кіровоградщині рятувальники вилучили зі ставка тіло загиблої жінки

Главный тренер "Александрии" Юрий Гура прокомментировал победу над "Зарей" (1:0).


Юрий Гура: «Сорвал голос. В последние минуты матча с „Зарей“ было не докричаться»

Учасники обговорили питання щодо надання медичних послуг жителям Кропивницького району та щодо передачі центральної районної лікарні до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області.


У Кропивницькому готові до передачі районної лікарні у спільну власність громад

Заря начала сезон с минимального поражения Луганская Заря минимально проиграла Александрии в домашнем матче первого тура чемпионата Украины. За всю игру Александрия нанесла лишь один удар в створ ворот Никиты Шевченко и он стал результативным.


Заря дома минимально проиграла Александрии

Згiдно оновленої статистистики, на Кiровоградщинi, станом на 26 липня виявили ще два випадки захворюваностi на коронавiрус, випадкiв одужання та летальних не зафiксували.


Двоє жителiв Кiровоградщини захворiли на коронавiрус
Городской сайт
О городе:

Кропивницкий - город в Украине (в Кировоградской области). Население на 2015 год - 232 052 человек. История города берет отсчет с 1754 года. Его площадь составляет 103 км2. Основные коды: телефон +380 522; автомобиль BA, НА / 12; почтовый индекс 25000—25490.