GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Новоднестровска

У Чернівцях замінять майже 700 м теплотраси у спальному районі

За цей період дізнавачі поліції скерували до суду матеріали 40 кримінальних проваджень, приблизно стільки ж проваджень наразі перебувають на завершальному етапі розслідування. Окрім цього, протягом липня слідчі буковинської поліції завершують досудове розслідування майже 100 злочинів.


У Чернівцях поліцейські проаналізували якість розслідування кримінальних проваджень

26 липня 2021 року у Чернівцях виявили самовільне розміщення тимчасової споруди та піддонів, з яких здійснювалась торгівля баштанними культурами. Про це повідомляє Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради у Facebook.


У Чернівцях демонтували самовільну розміщену клітку для продажу кавунів

В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники отдела по контролю за оборотом наркотиков ОМВД России по Светловскому ГО задержали студента колледжа, который выращивал коноплю на окраине города.


В Светлом полицейские задержали студента, вырастившего плантацию конопли

У Чернівцях через порушення ПДР, на вулиці Галицький шлях, зіткнулися 4 транспортних засоби. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції у Чернівецькій області.


У Чернівцях зіткнулися 4 автомобілі, є ускладнення у русі

Народні танці, співи, костюми та традиції – усе це представили п’ять колективів Чернівецької області на міжнародному фольклорному фестивалі «Буковинські зустрічі», який відбувся 23-25 липня у місті Кимпулунг Молдовенеск (Румунія).


У Румунії відбувся фестиваль Буковинські зустрічі

25 липня 2021 року на ставку Янтарний в с. Ломачинці Новодністровської ОТГ Чернівецької області відбулися змагання по спортивній риболовлі серед дітей 6-16 років. Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль у Facebook.


На Буковині відбулися змагання зі спортивної риболовлі серед дітей

Оскільки всі ЕКГ, проведені бригадами екстреної медичної допомоги, зберігатимуть у спеціальному цифровому архіві, за потреби, їх зможуть використати при повторних викликах, передати сімейному лікарю, лікарю-кардіологу в інший заклад тощо.


У Центрі екстреної медичної допомоги Чернівців впровадили телемедицину у кардіологіїГородской сайт
О городе:

Новоднестровск - город в Украине (в Черновицкой области). Население на 2013 год - 10 770 тысяч человек. История города берет отсчет с 1973 года. Его площадь составляет 7,09 км2. Основные коды: телефон +380 3741; автомобиль CE, IЕ / 26; почтовый индекс 60236.