GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Смелы

Популярний блогер вирішив забудувати берег річки

Ататолій Бондаренко доручив розробити відповідне розпорядження про створення комісії для справедливого виділення землі учасникам АТО.


Бондаренко доручив створити комісію, яка б опікувалася виділенням землі для учасників АТО

Кропивницьке водопровідно-каналізаційне господарство завершує заміну аварійної ділянки трубопроводу на вулиці Короленка в обласному центрі від насосної станції Зона 2б до ліцею Сокіл, інформує крропивницька міська рада у ФБ.


Водопостачання у трьох мікрорайонах Кропивницького стане якіснішим

Небайдужа громадянка була схвильована, адже із сусідньої квартири було чутно скавчання пса та крики господаря. Прибувши на місце події, двері патрульним відчинив 31-річний чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння. Він повідомив, що собаки в квартирі немає, оскільки тварину забрав його друг.


У Черкасах нетверезий чоловік вбив свого пса, викинувший його з вікна квартири

Також порушення виявлено на території на національного природного парку «Нижньосульський» неподалік с. Лящівка, де порушники мисиновими сітками виловили рибу видів карась та лящ.


На території Роського заказника та Нижньосульського природного парку затримано браконьєрів

У Черкасах поліцейські знайшли трирічного хлопчика, який жив у непотребі, поки батьки розпивали алкоголь. Правоохоронців нібито викликала сама жінка. Однак коли ті приїхали, почала ховатися на звалищі.


Був голодний, брудний і з температурою: у Черкасах у горе-матері забрали хлопчика

За інформацією Черкаської ОДА, у Черкаській області почали вакцинувати освітян, які працюватимуть на ЗНО, та маломобільних груп населення. Сьогодні зголосилися робити щеплення вакциною CoronaVac сотня вчителів.


У Черкасах освітян почали вакцинувати CoronaVac

Полицейские выясняют обстоятельства конфликта на территории хостела в Печатниках, в результате которого один человек получил ножевое ранение. Об этом Агентству городских новостей «Москва» сообщил источник в правоохранительных органах.


Мужчине нанесли ножевое ранение в ходе конфликта в хостеле на юго-востоке Москвы

Вакцинація від коронавірусу, яка в Україні розпочалася у лютому, стикається з низкою труднощів. Так, у Черкаській області за п’ять днів поспіль — з 10 по 14 квітня — не було зроблено жодного щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19.


Вакцинація від коронавірусу — на Черкащині за п’ять днів не зроблено жодного щеплення

У обеих команд по 33 очка после 20 матчей Остается добавить, что поединок обслужит судейская бригада в таком составе: арбитр Иван Салаш (Калуш), ассистенты арбитра Павел Почепецкий (Днепр), Владимир Шланчак (Черкасская область). Четвертый арбитр Ирина Голияк (Николаев).


Завтра МФК «Николаев» сыграет с «Оболонью»

Городской сайт
О городе:

Смела - город в Украине (в Черкасской области). Население на 2015 год - 62 763 тысяч человек. История города берет отсчет с 1299 года. Его площадь составляет 39,85 км2. Основные коды: телефон +380 4733; автомобиль CA, IА / 24; почтовый индекс 20700.

Карта города:

Яндекс Карта Смелы