GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Винницы

У Вінниці свідки зафільмували пригоди нетверезого водія

Вітальна політика Вінниці буде спрямована на розбудову інфраструктури і розширення спектру можливостей для людей і родин, які приїхали в місто або планують це зробити у найближчі роки, внутрішньо переміщених осіб, іноземних студентів, волонтерів. Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.


У Вінниці розпочали розробку вітальної політики для новоприбулих у місто

На фасаді будинку за адресою вулиця Магістратська, 80, що в середмісті Вінниці, відкрили пам’ятну дошку заслуженому працівнику культури України, народному артисту України, почесному громадянину міста Вінниці Віталію Газінському.


У Вінниці відкрили пам’ятну дошку диригенту, якому аплодував сам Папа Римський

16 травня місцева команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» зіграла свій перший матч в регулярному етапі чемпіонату України 2021, який завершився для неї перемогою. Гра була виїзною і пройшла у Львові на стадіоні «Сокіл».


«Вінницькі Вовки» перемогли у першому матчі чемпіонату України з американського футболу

«Верховная Рада стремительно теряет стабильное большинство, а следовательно, не может быстро принимать нужные стране решения», – заявил В. Гройсман.


Гройсман заявил о политическом кризисе в Украине

Почесну Відзнаку Ради Європи вручили сьогодні, 17 травня, Вінницькому міському голові. На сайті міськради зазначають, що це вже третя премія, яку Парламентська асамблея Ради Європи присудила Вінниці.


Вінниці вручили Почесну Відзнаку Ради Європи

Днем 16 мая в Виннице на улице Андрея Первозванного мужчина с ножом набросился на прохожих. Причины такого поведения остаются неизвестны. Агрессора удалось задержать.


В Виннице мужчина ранил ножом двух прохожих

38-річна Ольга Гранецька, яка пройшла війну на Донбасі у якості снайперки та розвідниці, померла від онкології. Про це повідомляє місцевий 33 телеканал. В останню путь військовослужбовця провели у неділю, 16 травня.


У Вінниці провели в останню путь молоду снайперку-розвідницю: фото

Обманули фермеров на миллионы гривен. В Винницкой области задержали банду мошенников, которые обманули не менее 10 агрофирм в разных регионах.


В Винницкой области задержали банду мошенников, которые обманули не менее 10 агрофирм

Залучили сотню одиниць техніки, в тому числі гелікоптер. На ньому правоохоронці приземлилися на дах будівлі, де були так звані злочинці: тросами спустилися і потрапили всередину через вікно. Близько тисячі правоохоронців взяли участь у навчаннях.


Залучили сотні одиниць техніки: силовики провели антитерористичні навчання на Вінниччині

Городской сайт
О городе:

Винница - город в Украине (в Винницкой области). Население на 2015год - 372 432 тысяч человек. История города берет отсчет с 1355 года. Его площадь составляет 113,2 км2. Основные коды: телефон +380 423; автомобиль AB, KB / 02; почтовый индекс 21000.

Карта города:

Яндекс Карта Винницы