GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Виноградова

СМИ подозревают утечку информации из СНБО относительно санкций

Цими вихідними, 23 – 24 жовтня, в області імунізувалося 3490 краян. 2136 та 1354 у суботу та неділю відповідно. Відзначимо, що в Ужгороді в тимчасовому мобільному пункті щеплення вакцинувалися 104 закарпатці.


Відомо, скільки закарпатців вакцинувалися цими вихідними

Пішов із життя проректор з наукової роботи Ужгородського національного університету, професор, доктор фізико-математичних наук, заслужений працівник науки і техніки України Ігор Студеняк. Професору був 61 рік. Про смерть науковця повідомили на офіційному сайті УжНУ в понеділок, 25 жовтня.


Відійшов у вічність проректор Ужгородського університету Ігор Студеняк

За повідомленням закарпатських рятувальників, пожежею знищено салон автомобіля. Причина й збитки встановлюються.


На Хустщині за невстановлених причин спалахнуло авто

Мукачівські рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку, розташованому в с. Жбурівці. У помешканні проживали троє осіб. Сусіди прокинулися зранку й побачили, що вогонь повністю охопив дах помешкання.


На Мукачівщині сусіди врятували від загибелі на пожежі трьох людей

На Закарпатье с начала 2021 года таможенники оформили 499 протоколов на "евробляхеров" из-за превышения срока ввоза или транзита авто. В целом суд рассмотрел 270 дел и вынес решение о конфискации 209 автомобилей на сумму 9,5 млн грн. Размер штрафов составляет 6,5 млн грн.


У украинцев конфискуют «евробляхи»: таможенники выписали штрафы на миллионы

У той же час, для закарпатців – день ковбаси може бути і не залежно від дати, як вони відзначають, а залежно від настрою. Головне – мати пікницю на столі. Для закарпатців унікальний м’ясний продукт є чи не одним із традиційних.


«Домашня пікниця може й захрюкати»: у минулому поросят на Закарпатті «хоснували» частіше

На Закарпатті працівники сфери туризму готові до нових карантинних обмежень, що стосуються перевезень та поселення гостей, тож колапсу галузі в регіоні не буде.


«Колапсу не буде»: сфера туризму на Закарпатті готова до нових карантинних обмежень

В Виннице воскресным вечером в студенческом общежитии на проспекте Юности произошел пожар. О ней спасателям сообщили около 20 часов. А уже через 18 минут прибывшие на место происшествия спасатели возгорание ликвидировали.


В Виннице в студенческом общежитии произошел пожар

Серед затриманих – місцевий «кримінальний авторитет» та його племінник, – інформує 1NEWS. З потерпілого вони вимагали 120 тисяч доларів США, які він начебто заборгував.


На Закарпатті затримали «кримінального авторитета»

Протягом січня-вересня 2021 року в Закарпатті платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до місцевих бюджетів сплатили 48,2 млн гривень.


Озвучено суму, яку сплатили використання лісових ресурсів на Закарпатті
Городской сайт
О городе:

Виноградов - город в Украине (в Закарпатской области). Население - 27 600 человек. История города берет отсчет с 1262 года. Прежнее название - Севлюш. Основные коды: телефон +380 3143; автомобиль AO, КО / 07; почтовый индекс 90300.