GoRodina.com.ua - яркий взгляд на наши города.

ГЛАВНАЯ ВЫБРАТЬ ГОРОД УКРАИНЫ КАРТЫ ПАНОРАМЫ ПРОБКИ ЗНАКОМСТВА

Новости Виноградова

Шматуванням ножем закінчилася романтична зустріч парочки у Мукачевому

Загалом було затримано 4 групи іноземців, які планували нелегально потрапити до ЄС. За попередніми даними, більшість із них – вихідці з Афганістану. Маршрут нелегалів проходив через територію РФ.


СБУ затримала афганців, які нелегально хотіли потрапити до ЄС

В Ужгороді Закарпатської області запідозрено шість нових випадків зараження штамом Дельта коронавірусу COVID-19. Більшість інфікованих напередодні повернулися з території Російської Федерації.


В Україні штам Дельта запідозрили ще у шести осіб: більшість із них їздили в Росію

Закарпатський окружний адміністративний суд відмовив повністю у задоволенні адміністративного позову до Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про визнання протиправними дій, скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу.


Суд в Ужгороді відмовив поліцейській у поновленні на посаді

Катували пенсіонерів до тих пір, поки не віддали всі гроші. На Закарпатті двоє злочинців напали на подружжя.


На Закарпатті двоє злочинців напали на подружжя

На місці події поліцейські Хустського районного управління встановили, що злочин трапився біля одного з будинків по вулиці Центральній. Там 25-річний житель селища Вишково вдарив ножем у живіт 19-річного хустянина. Виявилося, що конфлікт стався на грунті ревнощів.


На Закарпатті 19-річного юнака вдарили ножем у живіт через ревнощі

Сьогодні, 25 липня, в Ужгороді відбудеться неймовірне дуже масштабне дійство, суть якого – встановити РЕКОРД УКРАЇНИ – найдовший живий ланцюг, створений людьми. Про це повідомляють в мережі Фейсбук.


Рекорд заради життя: в Ужгороді побудують живий ланцюг, створений людьми

Сьогодні, із 10:00 буде перекрито для проїзду вулицю Собранецьку в Ужгороді на відрізку від перехрестя з вулицею Василя Докучаєва до перехрестя з вулицею Олександра Грибоєдова. Об'їзд – через вулиці Василя Докучаєва – Університетську – Олександра Грибоєдова (схема на фото).


Сьогодні в Ужгороді знову перекриють вулицю Собранецьку

Цьогоріч на Закарпатті у більшості районів не вродили гриби. Попри те, що цього літа у багатьох районах області у лісах вродили ягоди – суниця, малина, чорниця, і люди могли заробити на них, урожай літніх карпатських грибів цьогоріч заслабкий.


«Грибники у відчаї»: цього літа у багатьох районах на Закарпатті не вродили букові


Городской сайт
О городе:

Виноградов - город в Украине (в Закарпатской области). Население - 27 600 человек. История города берет отсчет с 1262 года. Прежнее название - Севлюш. Основные коды: телефон +380 3143; автомобиль AO, КО / 07; почтовый индекс 90300.